Co muže trápí v sexu

Výrobky


Češi začínají se sexuálním životem zhruba v 16 letech, někdo dříve a někdo samozřejmě později. Mnoho teenagerů ale končí střední už s mnoha zkušenostmi. Svou roli v tom hraje samozřejmě prostředí, ve kterém se takto mladý člověk pohybuje, protože takto mladí lidé se hodně nechávají ovlivnit svým okolím, například spolužáky nebo kamarády. A tak začíná hon za sexem. Touha po prvních sexuálních zkušenostech je někdy až taková, že člověka dostane do opravdu trapné situace. Kdo nezažil nějaký postelový trapas, jako by nebyl.

muž a žena

První zkušenosti mohou být ovlivněny i různými návykovými látkami. Mnoho mladých lidí si dává na posilněnou kapku alkoholu, a mnoho mladých mužů to s ním přežene trochu víc. Chtějí pomocí alkoholu odbourat obavy ze selhání a také se chtějí zbavit studu. Alkohol pomáhá odhodit zábrany i dospělým, a proto je tak oblíbený před sexem v jakémkoliv věku. Zejména s mladými muži cloumají hormony. To není nic za co by se měl kdokoliv stydět, je to prostě tak. Muži mají hodně testosteronu, a tak často opravdu myslí jen na sex. Chtějí ho co nejčastěji a co nejvíc, a tak je jasné že mladé páry mají vztah často založený jen na sexu.

vyřezaný banán

Jakmile začnou muži sbírat první zkušenosti, nejspíš to nebude probíhat tak jak si představovali, protože čekají nereálné zkušenosti. Porno je nedílnou součástí života mnoha teenagerů, a tak čekají že to u nich v posteli bude vypadat podobně. Čekají pak, že vydrží na první dobrou hodiny a hodiny zběsilného sexu, jenže jakmile vidí nahou ženu, vydrží sotva pár minut. V takto nízkém věku je to normální a může za to právě vysoká hladina testosteronu. Mladí muži pak hledají co pomáhá na oddálení ejakulace. Starší a zkušení kamarádi jim většinou poradí, že je důležité vytrvat, protože čím déle člověk žije pohlavním životem, tím méně nedočkavý bude. Existují ale i doplňky stravy, které pomohou prodloužit styk.