Proč je lepší stavba na klíč?

Zahrada a dům


Stavba domu je proces, který nějakou dobu zabere. Od shánění pozemku, přes čekání na stavební povolení, až po stěhování uběhne často i několik měsíců až let. Můžete si sice nechat postavit montovanou dřevostavbu, jejíž dokončení je rychlejší, ale stále větší část lidí dává přednost zděnému domu. Postavit zděný dům trvá mnohem déle, protože se musí čekat třeba to, než vytvrdne základová deska.

klíč k domu

Někdo se trhá do stavby svépomocí, ale rozhodně to není věc která je vhodná pro všechny. Postavit dům vlastníma rukama může být problém v případě, že vaše zdraví není co bývalo a nebo nemáte vyučení v oboru nebo jste nikdy v životě nedrželi cihlu v ruce. U stavby domu je opravdu nezbytně nutné dodržet všechny postupy, protože v opačném případě může dojít k tomu, že něco pokazíte. A hledat někoho, kdo to po vás opraví, bude mnohem těžší než byste čekali.

Ideální je nechat si postavit dům na klíč. Stavba na klíč zjednodušeně znamená, že si vyberete projekt a ten vám firma postaví. My například stavíme nejen dřevostavby, ale i rodinné domy na klíč – bungalovy patří mezi neoblíbenější typy domů, a proto je najdete i v naší nabídce.

nový dům

Jestli chcete mít přízemní dům s velkorysým prostorem k životu, a chcete mít k dispozici moderní technologie, které vám ulehčí provoz domu i po finanční stránce, jste u nás správně. Nabízíme moderní nízkoenergetické domy, ve kterých najdete solární panely i tepelná čerpadla. Můžete si být jisti, že díky těmto technologiím budou vaše účty za provoz nižší než jaké částky platíte teď.

Rádi vám postavíme na klíč i váš dům. Stačí si ho vybrat z našeho katalogu, který si můžete prohlédnout i online. U každého domu najdete všechny informace, které vám pomohou s rozhodováním. Vyberte si třeba bungalov do L, který bude vyčnívat v zástavě obyčejných obdélníků nebo čtverců.