Vodní dýmka

Výrobky


Speciální kouření

Lidé nejčastěji kouří běžné cigarety, protože jim stačí pouze krabička svých oblíbených kousků a zapalovač. Nutno ještě hned zpočátku zmínit, že kouření je pro organismus škodlivé a návykové, přičemž ještě více to platí u mladistvých, protože je v naší zemi do 18 let zakázáno a ani finančně se s ním později nevyplácí začínat. My se však dnes zaměříme na specifický způsob kouření a tím je vodní dýmka, kterou si sice třeba do práce asi brát nebudete, ale můžete si ji vychutnat v pohodlí domova či se nachází třeba v některých kavárnách.

tabákové listy

Konstrukce tohoto zařízení je mnohdy podobná, přičemž se skládá z těla, vázy, hadice, korunky a tácku. Některé části musí být dobře utěsněny, jinak by to dobré unikalo pryč. Časem může těsnění odejít, proto je dobré sehnat si produkt, kde nebude problém zakoupit i za několik let nové. Dýmka funguje propracovaným způsobem. My nasáváme a tím jde horký vzduch od ohně k tabáku. Zahříváním se pálí a tím se uvolňuje například nikotin. Vzniklý kouř prochází vodou, takže se trochu pročistí a příjemně ochladí a následně už jej vdechujeme. Jistě si řeknete, že tu není tolik škodlivin jako u běžných cigaret. Akorát je tu potíž s tím, že zdrojem tepla bývají žhavé uhlíky a uvolňující se plyny při tomto procesu vdechujeme, což také není ideální.

vodní dýmka

Široký výběr

Vodních dýmek můžete sehnat opravdu celou řadu, přičemž to je pro zákazníky jedině dobře. Stylové jsou velké skleněné, akorát je třeba počítat s tím, že se hůře přenáší, takže je vhodná spíše pro užívání si doma a na cestování si zakoupit něco skladnějšího menšího. Některé mají krásný vzor, takže kromě užitého kouření je radost na takový produkt pohledět. Kromě vzhledu je důležitá i kvalita. Pakliže se chystáte užívat si dýmu i s přáteli, tak s hodí taková, která má možnost napojení na více hadic, protože je nehygienické podávat si jednu.