Na topení v podlaze se těší celá rodina

Výrobky


Pokládka topení svépomocí systémová deska podlahového topení je stavební komponent, s nímž si můžete dovolit pokládat podlahové topení sami. Opravdu to není nic obtížného, na pokládku systémových desek s drážkami pro topné potrubí nepotřebujete mít žádné znalosti a extra dovednosti, vy si pouze necháte zapojit topné trubky do rozdělovače a rozdělovač necháte připojit k topnému zdroji, přičemž tuto odbornou práci provede instalatér. Topit můžete začít ihned po pokládce, a jakmile máte topení odzkoušeno, zakryjete systémové desky s potrubím deskami sádro nebo cemento-vláknitými, a na ně pak už jen pokládáte podlahovou krytinu.

cvičení na podlaze

Podlahové topení jako antistres – obrovskou výhodou topení v podlaze je teplo na bosá chodidla. Tepelná stimulace reflexních bodů na chodidlech působí jako protistresový faktor a můžeme ji doporučit každému, kdo má zájem zlepšit své zdraví i náladu.

Práce na podlaze – na podlaze mnoho lidí pracuje, většinou s notebookem. Rozloží si kolem sebe různé dokumenty a zpracovávají tu podklady do zaměstnání, plánují a realizují některé podnikatelské záměry, někdo se na podlaze učí cizí jazyky, a děti se tu připravují do školy.

posezení na podlaze

Cvičení na podlaze – teplo na podlaze je příjemné i pro cvičení jógy, pilates nebo kalanetiky, můžete cvičit s cvičební podložkou nebo bez ní, záleží na typu cviků. Na podlaze se dobře i posiluje, některé silové cviky lze provádět i doma, například mrtvý tah, bicepsový zdvih nebo kliky, a k tomu všemu teplo od podlahy poslouží velmi dobře, protože tu můžete cvičit zcela naboso, a opora bosých chodidel je vždy tou nejlepší, jakou si můžete přát, na rozdíl od různých druhů obuvi.

Hraní na podlaze – děti podlahy milují na hraní, rády tu jezdí s autíčky, hrají si s panenkami a figurkami, skládají puzzle, sestavují stavebnice, malují a modelují, anebo vystřihují z papíru.