Může zachránit nepříznivou situaci

Služby


Jsme závislí na elektřině
Elektřina je věc, bez které se dnes lidstvo neobejde. A to ani jako celek, ani jako jednotlivci. Elektřina doslova pohání naše životy, takže není divu, že je pro nás tak důležitá. Jenže co když je její cena tak vysoká, že už spousta lidí musí začít šetřit na odběru, aby zvládali platit vysoké účty za elektřinu? V posledních dvou letech došlo k velkému zdražování energií, a elektřina zdražila snad nejvíc – její cena se totiž skládá z více složek, takže pokud nezdraží jen samotná elektřina, může zdražit třeba distribuce. Mnoho lidí se tak dostalo do problémů, protože ceny byly opravdu na historickém maximu.

solární panely

Kdo mohl, ten si na střechu svého domu pořídil solární panely, které produkují elektřinu. Jejich princip je nejspíš všem dobře známý, protože nejde o žádnou novinku. Solární panely už několik let můžeme vidět nejen na střechách domů a firem, ale i na polích. Díky nim jejich majitelé mají levnější elektřinu, což je důvod proč si je pořizují. Díky panelům můžete mít levnější elektřinu i vy. Vyrobíte si totiž svoji a nebudete tolik závislí na té, kterou berete od dodavatele. Navíc si ji můžete uložit do baterií, a díky tomu ji využijete až v momentě, kdy ji budete potřebovat.

nabíjení telefonu

Víte, v čem je hlavní výhoda solárních panelů? Právě jejich baterie, ze kterých můžete čerpat energii třeba právě v případě výpadku proudu. Blíží se léto a už za sebou máme první letošní bouřky, které už stihly napáchat spoustu škod. Lidé už byli i bez proudu. Jestli váháte, zda si pořídit vlastní panely, je nejvyšší čas se rozmyslet. Zadali jste si poptávku nebo jste přímo využili našich služeb a pořídili jste si od nás panely? Ohodnoťte nás na našem webu a vyhrajte přenosnou nabíjecí stanici Pylontech, kterou využijete při výpadcích proudu – nabije vám počítač nebo telefon a pomůže vám zůstat ve spojení se světem.