Rubrika: Peníze

Znáte půjčky?

Peníze


Možná jste si zatím vždycky vystačili se svými penězi a žádné další už jste nepotřebovali. I takoví lidé u nás existují. A všichni bychom měli být takoví. Jenže je přece jenom skutečností, že jsou tu i lidé, kterým se dost dobře nevede a kteří tedy nemají peněz tolik, aby s nimi bez problémů vystačili. A když někdo nemá peněz dost, pochopitelně nemá ani to, co už si za ně nezvládne koupit.

Jsou tu tedy i lidé, kteří mají všechno, co potřebují, i ti, jimž třeba i něco hodně důležité schází. A zejména ti posledně zmínění se někdy musí ucházet i o půjčky, aby mohli normálně existovat. Jenže sehnat půjčku pro ně často není vůbec hračka. Protože kdo půjčí lidem s malými příjmy, se záznamy v registrech dlužníků, s exekucemi na krku a podobně? Banky určitě ne. Ty jsou na to moc opatrné.

cizí peníze

Jenže kdo u nás kromě bank nabízí půjčky? Kdo má značné jmění, aby mohl kohokoliv uspokojit, a je ochoten jeho část někomu na určitou dobu poskytnout? Ano – často je to už jedině nebankovní společnost. A když se má pomoci takovému žadateli, který není podle bank bonitní, nezbývá kolikrát žádná jiná nabídka než americká hypotéka bez registru https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/. Protože se musí za každou normální půjčku něčím ručit. A když člověk nikoho neuspokojí svými příjmy a registry dlužníků, zbývá prostě už jenom nemovitost, kterou má. Pokud ji má.

cizí peníze

A právě ručení nemovitostí je u nebankovní hypotéky pozitivem. Protože díky takové záruce se dá nad nedostatky žadatelů hodně přimhouřit oko a dá se půjčit i těm, jimž by jinak nikdo nepůjčil. Protože může být nebankovní společnosti jedno, čím se jí ručí. Když nedostane své peníze řádně zpět, uspokojí své nároky bez problémů zastavenou dlužníkovou nemovitostí. A přijde si tedy určitě na své.

Takže se nám lidem často vyplatí vybrat si nebankovní hypotéku. U té se dočká peněz kdekdo.

Jak se dostat k penězům?

Peníze


Nevíte někdy, co si počít, protože máte málo peněz? Nevíte, jak s takovým málem vyžít, jak těmi pár drobnými, které vám zbyly, platit za to, co musíte financovat a co je nesrovnatelně dražší, případně jak přežít, pokud máte dokonce už jenom dluhy? Pak vás zřejmě docela často napadne, že když už nemáte dost peněz vlastních, mohl by vám třeba ještě někdo nějaké půjčit. A když se zaobíráte podobnými myšlenkami, asi vás napadne požádat o půjčku někde v bance.

cizí bankovky

Což o to, nápad to není špatný. Ale má to jeden háček. Nikdo vám totiž nezaručí, že ty vytoužené peníze od banky skutečně k dispozici dostanete. Banky totiž se svými aktivy nehazardují a nepůjčují peníze jenom tak někomu. Mají zájem jen o bonitní žadatele, tedy o ty, kdo jim také zvládnou všechno bez problémů splatit. A to je samozřejmě problém pro lidi s nízkými příjmy a záznamy v registrech dlužníků. Ti se totiž důvěry ze strany bank nedočkávají a jsou odmítáni.

Takže ti, kdo jsou na tom nejhůř, zůstávají mnohdy bez pomoci. V bankách jim nepůjčí ani korunu a sami dost svých peněz nemají. A co potom s tím?

Potom je potřeba zkusit štěstí i někde docela jinde. A pochopitelně ne u pochybných lichvářů, ale u solidní nebankovní společnosti, kterou je nabízena nebankovní hypotéka.

cizí bankovky

Proč právě nebankovní hypotéka může být dokonalým řešením zmíněných problémů? Je to docela prosté. Kdo nevypadá po ekonomické stránce zrovna ideálně, nahradí tady své nedostatky zástavou nemovitosti a vyhne se tak náročnému prověřování a pravděpodobnému neúspěchu. A tolik potřebnou půjčku dostane. Třeba i ve značné výši a s možností dlouhého splácení. A až sedmdesát procent odhadní ceny zastavené nemovitosti s možností vracet je až po dobu tří desetiletí je skutečně významná pomoc, s níž se toho dá opravdu hodně dokázat. Zatímco by bez této hypotéky mohl zůstat člověk bez pomoci a strádat.